ANTI-PARASITE A60 Zobacz większe

ANTI-PARASITE A60

SL1100

129,00 zł brutto

Ten produkt nie występuje już w magazynie

ANTI-PARASITE –NISZCZY PASOŻYTY

 

Jesteś zdziwiony, bo lekarz podejrzewa, że nosisz w sobie „obcego”? Niemożliwe –tak uważasz. Prowadzisz przecież higieniczny tryb życia: zdrowo się odżywiasz, zażywasz witaminy, mikroelementy, myjesz ręce po wyjściu z toalety i przed posiłkiem i codziennie zmieniasz bieliznę. Ale może masz w domu kudłatego przyjaciela, któremu nie szczędzisz pieszczot i który sypia w twoim łóżku? A może twoja pociecha chodzi do przedszkola lub żłobka, lub właśnie wróciłeś z wycieczki z egzotycznych krajów, gdzie wbrew ostrzeżeniom piłeś wodę i napoje (nie z butelki) i kosztowałeś niemytych owoców? No i gotowe, już go w sobie masz! Kogo? Oczywiście pasożyta, populaie mówiąc robala. Ludzie tak bardzo boją się kataklizmów, promieniowania, raka, czy zmutowanych wirusów grypy, że prawie zupełnie zapomnieli o zakażeniach pasożytami. Ale pasożyty pamiętają o nas, bo bez nas nie mogą istnieć, chociażby miały pomieszkać u nas tylko chwilkę. Pasożyty to „dzicy” lokatorzy, którzy żyją na nasz koszt (także bakterie, wirusy i grzyby). W naszych jelitach czują się najlepiej, zwłaszcza, gdy ich gospodarz pamięta o myciu ciała, lecz zapomina o gruntownych, okresowych porządkach swojego wnętrza. Ale jelita to nie jedyne miejsce gdzie mogą zamieszkać. Potrafią powędrować do wątroby, płuc, kości, mięśni, mózgu, zamieszkać na skórze lub we włosach a nawet w oku czy uchu. Pełną garścią czerpią ze stołu żywiciela, czyli pokarmu, który dla nas stanowi źródło energii i budulca, a nam pozostawiają same resztki, dodatkowo zatruwają nas produktami własnej przemiany materii. Gdy one mają jak w bajce, my zaczynamy wymiotować, mamy biegunkę, kaszlemy, mamy zadyszkę, bolą nas mięśnie, głowa i stawy. Pojawia się gorączka, anemia, swędzi skóra, źle sypiamy, zgrzytamy zębami i czujemy się tak jakby kac nas nigdy nie opuszczał. Chudniemy lub odwrotnie mamy napady wilczego głodu.

Statystycznie rzecz ujmując prawdopodobieństwo zakażenia pasożytami jest wysokie jakieś 70% co oznacza, że tylko 30 osób na 100 im się nie poddaje. Pierwsze ryzyko pojawia się już w wieku kilkunastu miesięcy, gdy jako dzieci bawiąc się w piaskownicy wkładamy do ust brudną łopatkę. Później możemy przynieść jakieś świństwo ze żłobka lub przedszkola (owsiki, lamblie, glisty). Także niedomyte warzywa i owoce, niedogotowane i wędzone mięso i ryby czy futro domowego zwierzątka, którego nie odrobaczamy może być źródłem zakażenia. I jeszcze pozostaje temat wypoczynku na świeżym powietrzu, gdy leżącna łące zrywamy i żujemy źdźbła trawy lub w pobliskim lesie zjadamy jagódki z krzaczka, a razem z nimi jaja pasożytów pozostawione przez domowe lub dzikie zwierzęta. Leczenie zakażeń pasożytami jest trudne, bo nie wystarczy tylko raz się odtruć. Nawet, jeśli usuniemy dorosłe formy pasożytów, istnieje zagrożenie, że ich „dzieci”, czyli jaja wywołają powtóą infekcje. W leczeniu stosuje się robakopędne leki chemiczne, które nie są obojętne dla naszego zdrowia. My proponujemy zastosowanie naturalnych środkówna pasożyty, które sprawdziło wiele pokoleń babć, a nauka potwierdziła ich skuteczność.

 

ANTI-PARASITE –roślinny pogromca pasożytów pozwoli ci pozbyć się ich raz na zawsze. Kuracja z jego udziałem powinna przebiegać w dwóch cyklach trwających 2 razy po 25 dni. Pierwszy etap niszczy dorosłe formy, drugi niszczy ich jaja.

 

Substancje składowe pomagają:

• poprawić apetyt

• w oczyszczaniu organizmu z pasożytów

• normalizować mikroflorę jelit

• niszczyć zalegające w organizmie mikroorganizmy

 

Produkt ANTI-PARASITE jest wyjątkową mieszaniną naturalnych składników, które wspierają przeciwutleniające możliwości organizmu, pomagają utrzymać zdrową pracę wątroby i mięśnia sercowego, utrzymują normalny poziom cholesterolu i tłuszczów we krwi oraz wspierają zdrowie naczyń. Zawierają licznie, występujące w naturze przeciwutleniacze, które potrafią chronić komórki przed wolnymi rodnikami, dzięki czemu dochodzi do znacznego wzmocnienia naszego ciała. Zawierają substancje, które potrafią wzmocnić zdolności obronne ludzkiego organizmu i jego odpoość na niekorzystne czynniki zewnętrzne.

 

Stosowanie: 2 kapsułki 2× dziennie. Po 25 dniach stosowania należy zrobić 5-dniową przerwę.

 

Składniki: Cucurbita pepo (dynia zwyczajna, ekstrakt znasion) 125 mg, Allium sativum, (czosnek pospolity, ekstrakt zcebulki) 125mg, Juglans nigra (orzech czay, Black Walnut, ekstrakt ze skorupki) 125 mg, Citrus paradisi (grapefruit, ekstrakt zziaren) 100 mg, pektyny z cytrusów 40,25Z mg, Syzygium aromaticum (goździkowiec korzenny, kwiat) 40 mg, ekstrakt znasion owoców cytrusowych 30 mg, Zingiber officinale (imbir lekarski, kłącze) 25 mg, Pimpinella anisum (biedrzeniec anyż, owoc) 25 mg, Carica papaya (papaja, liść) 25mg, Punica granatum (granatowiec właściwy, owoc) 25 mg, Ficus carica (figa pospolita, ekstrakt z owocu) 25 mg, Vaccinium macrocarpon (żurawina wielkoowocowa, ekstrakt z owocu) 25 mg, Juglans cinerea (orzech szary, skorupka) 25 mg, Tabebuia impetiginosa (Lapacho, Pau D‘Arco, kora) 3 mg, Trifolium pratense (koniczyna łąkowa, Red Clover, kwiat) 3 mg, Olea europaea (oliwka europejska, ekstrakt z liści) 0,75 mg, Gentiana lutea (goryczka żółta, ekstrakt z korzenia) 3 mg, Hyssopus officinalis (hyzop lekarski, ekstrakt z naci) 3 mg, Mentha x piperita (mięta pieprzowa, ekstrakt z naci) 2 mg, Foeniculum vulgare (fenkuł włoski, ekstrakt z owoców niełupki) 2 mg.

 

 

Produkty STARLIFE wytwarzane są w USA u producenta, który spełnia najwyższe normy jakości certyfikowane jako GMP - Good Manufacturing Pracitices. Certyfikat GMP posiada również firma, która zajmuje się konfekcjonowaniem produktów. Cały proces podlega najwyższemu stopniu kontroli, który odpowiada rygorystycznym normom farmaceutycznym.

Uwaga: Nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących

Produkty powiązane

1 innych produktów w tej samej kategorii