W dobie chorób cywilizacyjnych coraz większą uwagę zwracamy na nasze zdrowie. Jesteśmy coraz bardziej świadomi, jaki wpływ na nasze samopoczucie oraz dobrą kondycję mają nawyki żywieniowe, nasza aktywność i nasze codzienne wybory. Jeśli pęd życia, codziennie pokusy i brak energii sprawiły, że i Ty zauważyłeś kilka dodatkowych kilogramów, nie czekaj, aż będzie ich więcej – zacznij działać już teraz!

Zdrowa, zbilansowana dieta i odrobina ruchu są kluczem do sukcesu. Nie stosuj głodówek, nie licz obsesyjnie każdej kalorii, po prostu przyjrzyj się temu, co jesz, a będziesz wiedzieć, co zmienić. Podobnie jest z aktywnością fizyczną – jeśli lubisz dać sobie wycisk na siłowni, doskonale! Ale wystarczą długie spacery, zastąpienie windy schodami czy powrót z pracy pieszo.

Zdrowe odchudzanie to nie chwilowa zmiana nawyków żywieniowych, a zmiana myślenia o żywieniu. I chociaż bardzo szybkie chudnięcie wcale nie jest zdrowe, zdajemy sobie sprawę, że rezultaty podjętych działań są najlepszą motywacją! Dlatego dietę i aktywność fizyczną uzupełnij o suplementację, dzięki której nabierzesz wiatru w żagle, będziesz mieć więcej energii i codzienne wyzwania będą prawdziwą przyjemnością.

W naszej ofercie znajdziesz preparaty, które odpowiadają potrzebom osób dbających o linię. Podkręć metabolizm i zyskaj energię do działania. Twój wysiłek będzie przynosił jeszcze lepsze efekty, dzięki naturalnym składnikom. Vita Plus Be Fit to produkt, który zawiera ekstrakty z zielonej herbaty i owoców pomarańczy gorzkiej, kwas CLA, kofeinę i chrom – takie zestaw sprawia, że Ty masz więcej siły, apetyt na słodkie maleje, a organizm spala więcej kalorii między treningami.

Zaburzenia przemiany materii mogą być wywołane przez wcześniejsze diety – zbyt mała kaloryczność wykańcza nasz organizm. Dlatego dietetycy podkreślają, że aby chudnąć, trzeba jeść. Napraw swój metabolizm, zażywając miąższ aloe vera w kapsułkach. Suplement diety nie tylko przyspieszy metabolizm, ale także poprawi stan mikroflory bakteryjnej w jelitach – zwiększy się nie tylko ilość spalanych kalorii, ale także Twoja odporność na infekcje.

Morwa biała, zielona herbata, jagody acai i olej kokosowy to te produkty, z którymi powinna zaprzyjaźnić się każda osoba, dbająca o linię i o swoje zdrowie. 

Odchudzanie

Jest 7 produktów.
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów