Dom

Jest 46 produktów.

Podkategorie

 • Do kuchni
 • Żarówki LED

  Żarówki LED montujemy w naszych domach, w biurach i w różnego rodzaju pomieszczeniach – w pokojach dziennych, w sypialniach, łazienkach. Odkąd trafiły na polski rynek, stają się coraz to popularniejsze. Dlaczego?

  Swoją sławę zawdzięczają przede wszystkim energooszczędności. Stosując żarówki ledowe, zaoszczędzamy znaczące sumy pieniędzy. Pomór prądu takiej żarówki jest znacznie mniejszy od żarówki tradycyjnej, a nawet świetlówka energooszczędna zużywa go więcej. Co więcej, rozwój technologii LED sprawił, że żarówki te są bardzo tanie, dostępne dla każdego, a duży wybór sprawia, że bez trudu dobierzemy odpowiednią żarówkę, która najlepiej będzie oświetlać wybrane pomieszczenie.

  W naszej ofercie znajdziesz żarówki LED o barwie neutralnej, chłodnej i ciepłej – każda barwa sprawdza się w innym typie pomieszczeń. Różne przyłączenia, różne moce żarówek, różne kształty, różne kąty rozsyłu światła ledowych żarówek to możliwość wykorzystania ich w różnych lampach i w różnych stylizacjach.

  Żarówki Onelux słyną ze swojej niezawodności. Są trwałe, zapewniają światło dziesięć razy więcej godzin niż żarówki energooszczędne i sto razy dłużej niż tradycyjne żarówki. Zadbaj o swoje rachunki i o środowisko z żarówkami LED – zamów je online i odbierz przesyłkę bez wychodzenia z domu!

 • Biurowe

  Artykuły biurowe, nożyczki, nożyki, długopisy i inne

 • Preparaty owadobójcze

  Aby móc w pełni cieszyć się naturą musimy się zabezpieczyć przed uporczywymi owadami tj. komary, kleszcze, meszki, mrówki, mole. Bardzo ważna dla naszej rodziny jest ochrona zdrowia - powinniśmy zminimalizować ryzyko zakażenia chorobami, które przenoszą owady.

 • Rękawice
 • Preparaty Antybakteryjne

  Preparaty antybakteryjne zawierają produkty tj, żel antybakteryjny, preparaty do dezynfekcji, mydła antybakteryjne, ale również płyny, żele pod prysznic, które są niezbędne do codziennego dbania o higienę naszych bliskich.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 46 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 46 elementów