Zwalcz rutynę i wypróbuj czegoś nowego! Żele intymne to prosty sposób na zintensyfikowanie doznań, na czerpanie z seksu przyjemności za każdym razem! Duży wybór żeli intymnych to okazja, by każdy znalazł coś dla siebie. Jednak my zachęcamy, by każdy wypróbował różne rodzaje żeli i wybrał najlepszy dla siebie… A być może różnorodne doznania sprawią, że każdy żel będzie na inną okazję i będziesz ich używać w zależności od chwili…

Żel intymny Durex Play to klasyczne wydanie lubrykantu, który nawilża i wzmaga doznania obojga kochanków. Odpowiednie nawilżenie, szczególnie na początku zbliżenia, często determinuje, jak dużo przyjemności z seksu będą czerpać partnerzy. Żel intymny Unimil Infinity doskonale nawilża, polecany jest szczególnie tym paniom, których zmiany hormonalne przyczyniają się do suchości pochwy.

Jeśli od seksu chcesz czegoś więcej, wciąż szukasz nowych doznań, a miłosne igraszki dają Ci ogromną satysfakcję, koniecznie wypróbuj żeli intymnych, z którymi seks odkryjesz na nowo. Jak to możliwe? Dzięki specjalnie dobranej recepturze, żel Durex Skyn sprawia, że będziecie czuć się jeszcze lepiej i jeszcze bardziej. Durex Play Uwalniający Dreszczyk Emocji to żel, po użyciu którego już nic nie będzie takie same… Żel ten jednocześnie chłodzi i ogrzewa, nawilża i powoduje mrowienie, jeszcze intensywniejsze niż to, które wszyscy tak dobrze znamy… Jeśli chcecie urozmaicić miłość francuską, zaopatrzcie się w truskawkowy żel intymny – seks oralny będzie jeszcze przyjemniejszy i ciągle będziecie mieli na niego apetyt.

Żele Durex na bazie wody są całkowicie bezpieczne dla prezerwatyw, możecie więc łączyć je z taką formą antykoncepcji. Intymnych żeli używajcie podczas gry wstępnej, podczas stosunku, podczas stymulacji wibratorem, a także do masażu erotycznego i nie tylko. Cieszcie się sobą i odkrywajcie świat seksu każdego dnia!

Żele intymne

W tej kategorii nie ma żadnych produktów