W dziale ze zdrową żywnością znajdziesz produkty, dzięki którym Twoja kuchnia nabierze nowego smaku. Nie musisz rezygnować ze słodkich deserów, by Twoja figura była idealna! Wystarczy, że zaczniesz przyrządzać pyszne i zdrowe desery, słodzone nie cukrem, a jego zdrowymi odpowiednikami.

Stewia to roślina, którą już dawno doceniliśmy za słodki smak i znikomą ilość kalorii. Naturalne słodziki ze stewii znakomicie zastępują cukier w każdej sytuacji – można nimi słodzić kawę i herbatę, można z dodatkiem stewii piec ciasta, robić budynie i inne słodkie przysmaki, z których przez zawartość cukru rezygnujemy.

Innym zamiennikiem cukru jest ksylitol, czyli cukier brzozowy, który zawiera o 40% mniej kalorii niż cukier i co najważniejsze, posiada niski indeks glikemiczny. Dzięki temu po zjedzeniu dania, które posłodziliśmy ksylitolem, poziom cukru we krwi jest niższy, nasz organizm potrzebuje mniej insuliny. Jednocześnie poziom cukru utrzymuje się na podobnym poziomie przez kilka godzin, dłużej więc odczuwamy uczucie sytości. Produkty z niskim IG powinni jeść przede wszystkim cukrzycy oraz osoby, u których stwierdzono insulinoodporność. Również dla osób zdrowych produkty z niskim lub średnim indeksem glikemicznym są najzdrowsze.

Jeśli szukasz naturalnego, bezpiecznego i skutecznego sposobu, by wysmuklić swoją sylwetkę, przekonaj się, jaką moc ma superfood! Jagody goji i kawa zielona należą do jednych z nich. Dzięki substancjom aktywnym, przyspieszają nasz metabolizm i dają energię, dzięki czemu walka z kilogramami jest wyjątkowo skuteczna, a przy okazji taka przyjemna… Jagody goji wykorzystuj podczas robienia sałatek i deserów, a także zup i dań mięsnych. Zielona kawa to przede wszystkim baza do zrobienia zdrowego napoju energetyzującego. Również przy jej użyciu mogą powstać pyszne i oryginalne desery.

Kupując zdrową żywność w naszym sklepie internetowym, masz pewność, że wybierasz najlepszą jakość – zdrowie, pyszny smak i świeżość produktów idą w parze z bezpieczeństwem. Dbaj o zdrowie, nie rezygnując z ulubionych dań, odkrywaj nowe przepisy i czerp przyjemność z gotowania!

Zdrowa żywność

W tej kategorii nie ma żadnych produktów