Środki czystości

Jest 38 produktów.

Podkategorie

 • Eko

  Każdy dom wymaga używania środków czystości, aby utrzymać w nim ład i porządek. Lubimy kiedy jest czysto, miło i przyjemnie pachnie. Jednak często sięgamy po chemiczne środki, nie zdając sobie sprawy z negatywnego wpływu jaki mają na nasze zdrowie. Dbamy o zdrową żywność, ale zapominamy, że myjąc zlew czy blat w kuchni chemicznymi środkami, często dochodzi do szkodliwych dla naszego zdrowia reakcji chemicznych. Inwazyjne środki chemiczne mogą uszkadzać czyszczoną powierzchnię, a także powodować alergie. Dlatego warto wybrać naturalne środki czystości. Sprzątanie ekologicznymi środkami czystości ułatwia życie, czyni je przyjemniejszym i sprawia, że mamy poczucie integracji z naturą.

  Jeżeli posiadasz ekologiczny dom i przydomowa oczyszczalnię, to wiesz, jak ważne jest, aby środki czystości były w pełni biodegradowalne i przyjazne dla środowiska wodnego. W naszym sklepie internetowym znajdziesz w pełni hypoalergiczne i naturalne środki czystości.

  HomEco to linia naturalnych i ekologicznych środków czystości i proszków do prania. Dzięki eko środkom czystości zadbasz o najbliższe otoczenie, eliminując brud, osad, plamy, dbając przy tym o ludzi, zwierzęta i rośliny. Firma HomEco w swoich naturalnych środkach czystości nie stosuje agresywnych chemikaliów, nie zabarwia sztucznie produktów. Komponenty są hipoalergiczne. Ekologiczne środki czystości HomEco pozostawiają delikatny, naturalny, świeży zapach. W naszym sklepie internetowym znajdziesz ekologiczny żel do prania bez fosforanów, ekologiczne mleczko czyszczące i w pełni ekologiczny płyn do czyszczenia łazienki i kuchni. Stosując ekologiczne płyny i mleczka do czyszczenia w swoim domu możecie być spokojni o zdrowie swojej rodziny.

  Poznaj nowy wymiar czystości. Eko sprzątanie jest skuteczne i bezpieczne!

 • Do łazienki
 • Do szkła
 • Do mebli
 • Do podłóg
 • Do piekarnika
 • Do kamienia
 • Do plastiku
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 38 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 38 elementów