VACO ECO ELEKTRO NA KOMARY (CITRONELLA)+PŁYN 45ML Zobacz większe

VACO ECO ELEKTRO NA KOMARY (CITRONELLA)+PŁYN 45ML

VACDV80

25,49 zł brutto

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Vaco

ELEKTRO NA KOMARY CITRONELLA + PŁYN

Eco

 

Elektro owadobójczy to urządzenie elektryczne działające na wymienne butelki.

Seria ECO zawiera wkłady do urządzenia, które są ekologiczne na bazie Citronelli o przyjemnym zapachu. Płyn zawiera naturalne olejki eteryczne: lawendę cytrynę i eukaliptus.

Urządzenie skutecznie odstrasza komary, muchy i inne rodzaje owadów, dzięki czemu jest niezbędnym elementem do spakowania na wakacje.

Elektro to długotrwała, skuteczna ochrona przed komarami i muchami. Jedna butelka z płynem zapewnia spokojny sen i przyjemny zapach przez 60 dni.

Włączone urządzenie paruje odstraszającą substancją na owady, które znajdują się w pomieszczeniach a dodatkowo chroni przed insektami nadlatującymi z zewnątrz.

Produkt należy stosować w kontaktach zamontowanych pionowo.

 

Zwalcza: komary, muchy i inne.

 

Sposób użycia: Wyjąć płyn VACO, odkręcić nakrętkę zabezpieczającą i wkręcić płyn wymienny do elektrofumigatora. Wkład musi być ustawiony w pozycji pionowej. Włączyć do gniazda sieci 230V. Umieszczony w gniazdku powoduje odparowanie płynu VACO z substancją zapachową, która tworzy naturalną barierę zniechęcając komary i inne owady do przebywania w pomieszczeniu.

Po wyczerpaniu płynu należy go wymienić, po uprzednim wyłączeniu urządzenia. Elektrofumigator po każdorazowym użyciu wypiąć z kontaktu. Po odłączeniu od prądu należy ponownie nałożyć nakrętkę na buteleczkę z substancją zapachową. Używać w pomieszczeniu 8-15 m2.

 

Czas działania: Do 60 dni.

 

Opakowanie: 1 szt. + 45 ml

Produkty powiązane

    26 innych produktów w tej samej kategorii

    Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

    Dom i ogród

    Zobacz nasze Aukcje