KANADADYJSKI BIOLIFTING 30+ KREM NA DZIEŃ 50ML Zobacz większe

KANADADYJSKI BIOLIFTING 30+ KREM NA DZIEŃ 50ML

FAR9758

22,90 zł brutto

Ostatnie egzemplarze!

Produkt dostępny

Kanadyjski BioLifting 30+ CZARNY ŚWIERK

bio-krem nawilżająco-liftingujący na dzień 50ml

Polecany dla skóry z pierwszymi objawami starzenia, wymagającej nawilżenia, wygładzenia i ochrony przed wpływem niekorzystnych czynników zewnętrznych.

Piękno to nie tylko świadomy wybór tego, co dobre dla Ciebie i Twojej urody, ale także dobre dla środowiska i etyczne dla naszej planety.

Kora jest dla drzewa tym samym czym dla człowieka skóra, stanowi barierę przed niekorzystnym wpływem środowiska, pełna antyoksydantów jest w stanie chronić wnętrze rośliny.

Co ekstrakty z kory drzew dają Twojej skórze?

  • odczuwalne zwiększenie nawilżenia skóry,

  • poprawa napięcia i jędrności,

  • widoczne wygładzenie i spłycenie zmarszczek,

  • opóźnienie pierwszych oznak starzenia się skóry.

Kanada, ekologiczny raj lasów borealnych, to naturalne bogactwo kory drzewnej, przez wiele lat traktowanej jako odpad. Pozyskiwane z kory drzew ekstrakty to źródło cennych i skutecznych składników aktywnych, które stały się podstawą do stworzenia przeciwstarzeniowych bio - kosmetyków do pielęgnacji twarzy.

Poznaj sekret kanadyjskich lasów borealnych, moc ekstraktów z kory drzew zamkniętą w innowacyjnych recepturach.

Bio – receptura, czyli dostarcz swojej skórze tego, czego najbardziej potrzebuje:

  • ekstrakt z kory czarnego świerka bogaty w trans – resweratrol, pomaga chronić skórę przed i opóźnia pojawienie się oznak starzenia,

  • fito kolagen kompleks aktywnych składników roślinnych, zapewnia odczuwalne nawilżenie i widoczne poprawienie struktury skóry.

Wartości, jakie przyświecały specjalistom LKN FARMONA przy tworzeniu linii Kanadyjski BioLifting:

NATURALNOŚĆ – formuły złożone w min. 90% ze składników pochodzenia naturalnego. Pozostałe składniki poprawiają funkcjonalność i bezpieczeństwo stosowania.

TRANSPARENTNOŚĆ – nie uznajemy kompromisów, niczego nie ukrywamy, a obietnice które składamy mają swoje potwierdzenie w rzeczywistości.

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ – ukłon w stronę Natury. Czerpiemy z jej źródeł to, co najlepsze, ale jednocześnie dbamy o jej zasoby, stosując ekstrakty z kory drzew, pozyskiwane w ramach gospodarki cyrkularnej.

Przytul się do drzewa każdego poranka, czyli jak stosować nasz bio- krem: wystarczy byś codziennie rano naniosła niewielką ilość kremu na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Nie zapominaj również o okolicy oczu. Dla kompleksowej pielęgnacji i jeszcze lepszych efektów stosuj bio - krem wygładzająco - odmładzający na noc.

Produkty powiązane

29 innych produktów w tej samej kategorii

Zobacz nasze Aukcje