PRZYŁBICA-OSŁONA TWARZY Zobacz większe

PRZYŁBICA-OSŁONA TWARZY

FP01

19,00 zł brutto

Ten produkt nie występuje już w magazynie

PRZYŁBICA

OSŁONA NA TWARZ

 

Przyłbica osłona na twarz to produkt mogący ograniczyć ryzyko przenoszenia infekcji. Pomaga chronić twarz, a przede wszystkim oczy.

Przyłbica nie jest wyrobem medycznym, ani sterylnym, jednak jest możliwość przemywania jej miękką szmatką lub watą przy użyciu alkoholu o stężeniu 60-70% lub innych środków dezynfekujących, odkażających.

Rozmiar osłony jest uniwersalny. Opaska z regulacją obwodu 53-63 cm. Lekka i komfortowa w noszeniu do wielokrotnego użytku. Opaska nie posiada żadnej gąbki czy innych materiałów, które są idealnym środowiskiem do rozwoju zarazków.

Ostrzeżenia i wskazania: 

Przyłbica – osłona twarzy nie posiada funkcji ochronnych w zakresie: rozproszenia światła, korekcji widzenia, promieniowania nadfioletowego, przed cząstkami o dużej prędkości, przed stopionymi metalami i gorącymi ciałami stałymi, grubymi cząstkami pyłu, łukiem powstającym przy zwarciu elektrycznym.

Nie jest wskazana nakładanie przyłbicy na zbyt długi czas ze względu na możliwy negatywny wpływ na jakość widzenia. Należy przewidzieć odpoczynek dla oczu, w przypadku uczucia zmęczenia wzroku należy zdjąć osłonę.

Przyłbica nie zabezpiecza w pełni użytkownika przed czynnikami chorobotwórczymi, takimi jak wirusy, bakterie i zarodniki grzybów

Producent nie bierze odpowiedzialności za skuteczne zabezpieczenie użytkownika przed infekcją (m.in. bakteryjną, wirusową czy grzybiczą)

Nie używać w pobliżu otwartego ognia lub papierosa.

 

Osłona wykonana z folii PET o grubości 0,30-0,40mm

Opaska z polipropylenu o grubości 0,30-0,50mm

 

Wyprodukowano w Polsce

Uwaga: W opakowaniu 1 szt. Przyłbica na twarz bez maseczki!

 

Opakowanie: 1szt.

Produkty powiązane

    7 innych produktów w tej samej kategorii

    Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

    Maseczki,Przyłbice

    Zobacz nasze Aukcje