HERBS OF LIFE TONIK BALANS 1L - STARPHARMA Zobacz większe

HERBS OF LIFE TONIK BALANS 1L - STARPHARMA

SPHLT01*

Korzystnie wpływa na funkcjonowanie i pracę organizmu. Zawiera:aloes, karczoch, pokrzywa, zielona herbata, mniszek lekarski.

Więcej szczegółów

29,90 zł brutto

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Zawiera:

·         Sok z aloesu

·         Wyciąg z liści karczocha

·         Wyciąg z liści zielonej herbaty

·         Wyciąg z liści pokrzywy zwyczajnej

·         Wyciąg z korzenia mniszka lekarskiego

 

Właściwości: Herbs of Life Tonik Balans 1000 ml, to preparat zawierający unikalne połączenie pięciu wysokiej jakości naturalnych składników roślinnych. Unikalne i kompleksowe działanie Toniku Balans wynika z połączenia soku z liści aloesu, ekstraktu z liści zielonej herbaty, ekstraktu z liści karczocha, ekstraktu z liści pokrzywy zwyczajnej oraz korzenia mniszka lekarskiego. Dzięki składnikom korzystnie wpływa na funkcjonowanie i pracę organizmu, a w szczególności:

1.                   Sok z aloesu korzystnie wpływa na pracę układu żołądkowo-jelitowego i wspomaga trawienie.

2.                   Wyciąg z liści karczocha wspomaga prawidłową pracę wątroby oraz funkcję wydalniczą nerek dzięki czemu pomaga w naturalnym oczyszczaniu organizmu z toksyn i zbędnych produktów przemiany materii.

3.                   Wyciąg z liści zielonej herbaty wspomaga usuwanie nadmiaru wody z organizmu. Wspomaga prawidłowy metabolizm tłuszczów, co jest pomocne w regulacji masy ciała. Ochrania DNA, białka i lipidy przed uszkodzeniem oksydacyjnym.

4.                   Wyciąg z liści pokrzywy wspomaga usuwanie nadmiaru wody z organizmu, korzystnie wpływa na siły witalne oraz wspomaga krążenie.

5.                   Wyciąg z korzenia mniszka lekarskiego wspomaga pracę wątroby i układu trawiennego oraz korzystnie wpływa na prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego.

 

Herbs of Life Tonik Balans 1000 ml zawiera substancje słodzące: glikozydy stewiolowe otrzymywane z liści stewii.

 

Zawartość składników w zalecanej dziennej porcji produktu:

Składnik

Zawartość

w 50 ml toniku

Sok z aloesu

Wyciąg z liści karczocha

Wyciąg z liści zielonej herbaty

Wyciąg z liści pokrzywy zwyczajnej

Wyciąg z korzenia mniszka lekarskiego

15 ml

50 mg

50 mg

50 mg

50 mg

50 mg

 

Składniki: Sok z aloesu (Aloe barbadensis); stabilizator: ksylitol; substancja zagęszczająca: guma ksantanowa; regulator kwasowości: kwas cytrynowy; ekstrakt z liści karczocha (Cynara scolymus); ekstrakt z liści zielonej herbaty (Camellia sinensis); ekstrakt z liści pokrzywy (Urtica dioica); ekstrakt z korzenia mniszka lekarskiego (Taraxacum off.); koncentrat soku pomarańczowego; substancja konserwująca: sorbinian potasu; substancja słodząca: glikozydy stewiolowe.

Zalecana do spożycia dzienna porcja produktu: Należy przyjmować 50 ml (5 łyżek) dziennie toniku. Należy rozcieńczyć tonik przed spożyciem w stosunku 1:1. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt ze względu na wysoką zawartość naturalnych surowców roślinnych jest nieklarowny i na dnie może pojawić się osad.

 

Opakowanie zawiera 1000 ml płynu

 

 


 

12 innych produktów w tej samej kategorii

Promocje

Aktualnie brak promocji.