OMEGA 3 MAX A50 Zobacz większe

OMEGA 3 MAX A50

DOMOM01/14

19,26 zł brutto

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Omega 3 max jest suplementem diety zawierającym wysoko gatunkowy koncentrat olejowy z ryb zimnowodnych obfitujący w kwasy tłuszczowe z rodziny omega 3 o naturalnym stosunku EPA/DHA 18:12. 1 kapsułka zawiera 180 mg kwasu eikozapentaenowego (EPA) i 120 mg kwas dokozaheksaenowego (DHA).

Kwas dokozaheksaenowy (DHA) przyczynia się do utrzymania prawidłowego funkcjonowania mózgu oraz prawidłowego widzenia (korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 250 mg DHA dziennie).

Kwas eikozapentaenowy (EPA) i kwas dokozaheksaenowy (DHA) przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania serca (korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 250 mg EPA i DHA dziennie).

Spożywanie kwasu dokozaheksaenowego (DHA) przez matkę wspomaga prawidłowy rozwój oczu i mózgu u płodu i niemowląt karmionych piersią (korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 200 mg DHA dziennie ponad zalecane dziennie spożycie kwasów tłuszczowych omega-3 dla drosłych, tj.: 250 mg DHA i kwasu eikozapentaenowego EPA).

Składniki: olej rybi; przeciwutleniacz: octan DL-alfa tokoferylu; substancje glazurujące: żelatyna, gliceryna.

Opakowanie: 60 kapsułek

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Odporność

Zobacz nasze Aukcje