NATURALNY OLEJEK ETERYCZNY CYTRYNA 10ML Zobacz większe

NATURALNY OLEJEK ETERYCZNY CYTRYNA 10ML

INTBOS1391

Naturalny Olejek eteryczny Cytrynowy wykazuje działania wybielające, bakteriobójcze, łagodzące, odświeżające i energetyzujące, likwiduje uczucie zmęczenia i złego samopoczucia.

Więcej szczegółów

29,00 zł brutto

Ostatnie egzemplarze!

Produkt dostępny

BOSQIE

NATURALNY OLEJEK ETERYCZNY

Cytryna

 

Nazwa olejek „eteryczny” może dać mylne wrażenie delikatności produktów, jego ulotności i bardzo łagodnego działania. Należy jednak zdawać sobie sprawę, że olejek to bardzo skoncentrowane substancje, esencja. Stosowanie ich powinno być rozważne, zgodne z zaleceniami – wówczas możemy cieszyć się ich wspaniałymi właściwościami. W innym razie możemy doprowadzić do podrażnień, a nawet oparzeń skóry!

Naturalny Olejek eteryczny Cytrynowy wykazuje działania wybielające, bakteriobójcze, łagodzące, odświeżające i energetyzujące, likwiduje uczucie zmęczenia i złego samopoczucia.

Idealnie pielęgnuje skórę tłustą i skłonną do wyprysków –  zmniejsza ilość wyprysków i zapobiega powstawania zaskórników.

Można śmiało stosować go do:

Kąpieli – wystarczy dodać 6-12 kropli do wanny

Masażu – wystarczy dodać 2-3 krople do 5ml podstawowego oleju

Sauny – wystarczy 5 kropli olejku dodać do 1l wody

Zasypiania – wystarczy skropić róg poduszki olejkiem

Do rozpylania w pomieszczeniu – wystarczy do pojemniczka na wodę w kominku dodać 3=6 kropli olejku i zapalić świecę podgrzewającą

Prania – można dodać kilka kropli do płynu do płukania

Sprzątania – wystarczy dodać kilka kropel do pojemnika z wodą do mycia podłogi

Wspomagająco przy odciskach i brodawkach – należy nakładać codziennie rozcieńczony olejek cytrynowy na brodawkę aż do wyleczenia, uważając, aby nie poparzyć zdrowej skóry otaczającej brodawkę. W ciągu dnia należy leczony odcisk lub brodawkę zakleić plastrem, zaś na noc pozostawić odkryte

 

 

 

Przeciwwskazania: nie stosować w przypadku stwierdzonej alergii na którykolwiek ze składników olejku oraz nie stosować przez kobiety w ciąży i dzieci bez wcześniejszej konsultacji z lekarzem.

 

Opakowanie:  10ml

 

24 innych produktów w tej samej kategorii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Pięlęgnacja twarzy

Zobacz nasze Aukcje