PLASTER ROZGRZEWAJĄCY PERFECT PLAST+ 12X18CM Zobacz większe

PLASTER ROZGRZEWAJĄCY PERFECT PLAST+ 12X18CM

AP0005

Rozgrzewający plaster o intensywnym, pobudzającym zapachu, do stosowania miejscowego na skórę. Odpowiednio dobrana zawartość naturalnych składników pobudza mikrokrązenie, stymuluje lepsze ukrwienie i odżywienie skóry.

Więcej szczegółów

2,99 zł brutto

Ten produkt nie występuje już w magazynie

PERFECT PLAST

plaster rozgrzewający

Eurus

 

Perfect plast to bardzo dobrej jakości plaster rozgrzewający. Jego intensywny, pobudzający zapach jest bardzo przyjemny.

Odpowiednio dobrana zawartość naturalnych składników pobudza mikrokrążenie, stymuluje lepsze ukrwienie i odżywienie skóry.

Rozgrzewające działanie plastra jest efektem synergicznego połączenia kamfory z olejowym ekstraktem z papryki i chili.

Perfect plast należy stosować miejscowo na skórę, co przynosi ulgę przy zwiększonej aktywności fizycznej, daje uczucia odprężenia i rozluźnienia mięśni.

Działa aż do 12 godzin.

 

Nie stosować u dzieci poniżej 12 lat oraz kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Skład: natural Rubber, Glyceryl Rosinate, Zinc Oxide, Capsium oleoresin, Methyl Salicylate, Camphor, Polyisobutene, Lanolin, Paraffinum Liquidum, Mentol, Terpen resins, BHT, Thymol.

Sposób użycia: Plaster należy stosować na umytą i wysuszoną skórę. W celu aplikacji zdjąć warstwę ochronną i przykleić plaster na skórę. Zalecany czas noszenia plastra wynosi 6 godzin. Nakładanie kolejnego plastra na ten sam fragment skóry można powtórzyć po upływie 12 godzin. Plaster nadaje się do cięcia.

 

Opakowanie: 1 plaster w rozmiarze 12 cm x 18 cm

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Promocje

Aktualnie brak promocji.

Zobacz nasze Aukcje