HELP4SKIN GOJENIE OPARZEŃ BUTELKA 75G Zobacz większe

HELP4SKIN GOJENIE OPARZEŃ BUTELKA 75G

INTPO3942

31,50 zł brutto

Produkt dostępny

help4skin

GOJENIE OPARZEŃ

Żel hydrokoloidowy

 

Help4skin Gojenie oparzeń to wyrób medyczny, który w sposób pośredni przyspiesza gojenie oparzeń poprzez regulację ich mikrośrodowiska.

Help4skin Gojenie oparzeń zawiera karbomer stabilizowany karnozyną, peptydem występującym naturalnie w skórze.

Skóra jest największym organem w ludzkim ciele i zapewnia codzienną ochronę przed szkodliwymi czynnikami. Jeżeli ulegnie uszkodzeniu stajemy się bardziej podatni na infekcje i stany zapalne. Chociaż w większości przypadków nasze ciało może samo regenerować skórę, to właściwa pielęgnacja oparzeń i ran jest niezbędna dla zapobiegania komplikacjom towarzyszącym procesom ich gojenia i zabliźniania.

Ciało reaguje na rany tworząc strup, który pokrywa uszkodzoną skórę i tworzy barierę przeciwko mikroorganizmom. Powoduje to spowolnienie procesu gojenia i znacząco zwiększa ryzyko wystąpienia blizn, ponieważ strup musi być zerwany, w momencie tworzenia się nowej warstwy skóry. Dlatego ważne jest, poza dezynfekcją, utrzymanie wilgoci rany podczas gojenia. Ponadto, wiele ran (takich jak oparzenia) początkowo wysycha, a następnie uwalnia wilgoć. Help4Skin Gojenie oparzeń jest inteligentnym hydrożelem, który reguluje poziom wilgotności rany. Nie tylko zabezpiecza ją przed wysychaniem lecz także absorbuje wilgoć, gdy staje się zbyt wilgotna. Help4Skin Gojenie oparzeń natychmiast chłodzi i koi oparzone miejsce, dzięki wybranym substancjom pomocniczym podtrzymującymi aktywność hydrożelu (“Actipientia”).

 

Help4Skin Gojenie oparzeń Flamozil:

Natychmiastowo zmniejsza ból

Zapewnia efekt chłodzenia

Przyspiesza gojenie

Pomaga uniknąć infekcji

Tworzy barierę ochronną

Zmniejsza ryzyko powstania blizn i strupów

 

Można stosować u dzieci powyżej 2 lat. Nie zawiera parabenów.

 

Skład: kwaśny koloidalny karbomer, karnozyna, woda, benzoesan sodu, sorbinian potasu.

 

Opakowanie: 75g

Produkty powiązane

    30 innych produktów w tej samej kategorii

    Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

    Plastry

    Zobacz nasze Aukcje