PREZERWATYWY DUREX REAL FEEL DODAT.NAWILŻ. A3 Zobacz większe

PREZERWATYWY DUREX REAL FEEL DODAT.NAWILŻ. A3

DUR45253

Nielateksowe, dodatk.nawilż., z materiału Real Feel, dla naturalnych doznań i wrażenia skóry na skórze; wykonane z zaawansowanego technologicznie nielateksowego materiału;przeźroczyste, pokryte śr. nawilż., zakończone zbiornicz; średnica 56mm

Więcej szczegółów

10,99 zł brutto

Ten produkt nie występuje już w magazynie

 Nielateksowe, dodatkowo nawilżane prezerwatywy nowej generacji Durex Real Feel wykonane są z poliizoprenu dla prawdziwie naturalnych doznań.

... naturalnie intensywne doznania! Innowacyjne prezerwatywy Durex RealFeel pozwalają być kochankom tak blisko siebie, jak nigdy wcześniej. RealFeel – to pełnia uniesień w sypialni i niespotykane dotąd wrażenie „skóry na skórze”.

Aż 94% konsumentów potwierdza, że Durex RealFeel to najlepsza prezerwatywa jakiej używali*. Dzięki specjalnemu materiałowi RealFeel™, z którego jest wykonana, możesz cieszyć się seksem bez barier, podczas którego czujesz wszystko. Prezerwatywa Durex RealFeel zapewnia bezpieczeństwo miłosnym uniesieniom, jednocześnie sprzyja niczym nieskrępowanej rozkoszy w sypialni – jakby jej wcale nie było!

Prezerwatywy Durex RealFeel są nielateksowe – przyjemności z ich używania mogą doznać również osoby uczulone na lateks.

Jeśli pragniesz zaznać jeszcze bardziej naturalnie intensywnych doznań, wypróbuj prezerwatywy Durex RealFeel w duecie z jedwabistym i ciepłym w dotyku żelem intymnym Durex Play RealFeel.

(*) Na podstawie badania Durex Real Feel. Product & claim, Styczeń 2014

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii

Prezerwatywy

Zobacz nasze Aukcje