PREZERWATYWY DUREX FETHERLITE ELITE FEEL THIN A3 Zobacz większe

PREZERWATYWY DUREX FETHERLITE ELITE FEEL THIN A3

DUR23188(1)

11,50 zł brutto

Produkt dostępny

Durex

FEEL THIN

Cienkie


  ZA CO POKOCHASZ DUREX FEEL THIN FETHERLITE ELITE?

         Cienkie prezerwatywy** dla większej bliskości.

         Pokryte dodatkową ilością silikonowego lubrykantu.

         Standardowy rozmiar (szerokość nominalna 56 mm).


 **Cieńsze od prezerwatyw Durex Classic


 Seks w prezerwatywie to udany seks - bezpieczny i przyjemny. Jeśli szukasz sposobów na poczucie większej bliskości z partnerem, wypróbuj nasze cienkie prezerwatyw Durex Feel Thin Fetherlite Elite.


Prezerwatywy zwiększają wrażliwość w trakcie stosunku. Jednocześnie charakteryzują się taką samą niezawodnością, jakiej oczekiwałbyś od innych prezerwatyw Durex. Co więcej, powierzchnia prezerwatywy jest pokryta dodatkową ilością żelu nawilżającego. Osiągnięcie orgazmu jest jeszcze łatwiejsze dzięki bliskości, gładkości i lepszemu poślizgowi. Dla jeszcze większej wygody, która wpływa na Waszą satysfakcję, prezerwatywy mają kształt easy-on, który ułatwia zakładanie prezerwatywy. Są gładkie i zakończone higienicznym zbiorniczkiem. Każda z naszych prezerwatyw jest w 100% testowana elektronicznie. Każda seria przechodzi 5 testów jakości.


Pamiętaj, że żadna antykoncepcja nie chroni w 100% przed ciążą, wirusem HIV czy chorobami przenoszonymi drogą płciową. Bądź na bieżąco, przeczytaj informacje załączone na opakowaniu, szczególnie jeśli uprawiając seks analny lub oralny, korzystasz z prezerwatywy..


Opakowanie: 3 szt.


Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Prezerwatywy

Zobacz nasze Aukcje