PREZERWATYWY DUREX EXTRA SAFE A3 Zobacz większe

PREZERWATYWY DUREX EXTRA SAFE A3

DUR23191

11,50 zł brutto

Produkt dostępny

Durex

EXTRA SAFE

Grubsze


  ZA CO POKOCHASZ DUREX EXTRA SAFE?


         Nieco grubsze od klasycznych prezerwatyw Durex Classic dla szczególnego zabezpieczenia.

         Pokryte dodatkową ilością silikonowego lubrykantu dla większego komfortu.

         Standardowy rozmiar (szerokość nominalna 56 mm).


Nieważne, czy to szybki seks w czasie randki, ostra jazda bez trzymanki, seks analny czy oralny. Prezerwatywy to gwarancja ochrony i wygody. A prezerwatywy Durex Extra Safe zapewniają jak największą ochronę w trakcie stosunku. Prezerwatywy są pokryte większą ilością lubrykantu i zostały wykonane z nieco grubszego lateksu, co jeszcze bardziej wpływa na skuteczność prezerwatywy. Durex Extra Safe to bezpieczny i dobry seks bez uszczerbku na przyjemności. Zrelaksuj się i działaj.


Dla Twojego komfortu Durex Extra Safe są gładkie i mają kształt easy-on, który ułatwia zakładanie prezerwatywy. Każda z nich jest też zakończona zbiorniczkiem. Wszystkie prezerwatywy są w 100% testowane elektronicznie. Co więcej, każda seria przechodzi aż 5 testów jakości.


Pamiętaj, że żadna antykoncepcja nie chroni w 100% przed ciążą, wirusem HIV czy chorobami przenoszonymi drogą płciową. Bądź na bieżąco, przeczytaj informacje załączone na opakowaniu, szczególnie jeśli uprawiając seks analny lub oralny, korzystasz z prezerwatywy..


Opakowanie: 3 szt.


Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii

Prezerwatywy

Zobacz nasze Aukcje