JOINT MOBILITY A60 Zobacz większe

JOINT MOBILITY A60

SL1070

formuła usprawniająca pracę aparatu ruchu

Więcej szczegółów

165,00 zł brutto

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Suplement diety wspierający prawidłowe funkcjonowanie aparatu ruchu.

Substancje składowe pomagają:

  • poprawić elastyczność stawów,
  • w regeneracji aparatu ruchu,
  • utrzymać optymalny stan stawów i tkanki łącznej.

Joint Mobility to produkt starannie skomponowany na potrzeby aparatu ruchu. Substancje składowe pomagają utrzymać optymalny stan tkanek łącznych.

Kolagen jest podstawowym białkiem budulcowym, tworzącym tkankę łączną aparatu ruchu. Stanowi 30% wszystkich białek w organizmie i towrzy 70% masy suchej chrząstek stawowych. Kolagen jest włóknistym, nierozpuszczalnym w wodzie białkiem, dzięki któremu nasze ciała, które w 70% tworzy woda, nie są płynne. Tylko tkanka łączna dobrze nasycona kolagenem z mocną arkadową strukturą może prawidłowo się rozwijać a w następstwie dużo lepiej radzi sobie z chwilowym i długotrwałym obciążeniem.

Kolagen pomaga chronić i wzmacniać chrząstkę stawową, dzięki czemu przyczynia się do poprawy funkcji stawów i ich ruchomości. Cynk i mangan są przeciwutleniaczami, które chronią komórki przed wolnymi rodnikami i wspierają budowanie i utrzymanie zdrowych kości. Miedź uczestniczy w budowaniu tkanek łącznych.

Stosowanie: 2 kapsułki 2 x dziennie.

Składniki: Proszek z siemienia lnianego (zawiera kwas palmitowy, oleinowy, linolowy, stearynowy) 973 mg, magnez (L-lizanian magnezu) 60 mg (16% DZS), kolagen typu II 40 mg, Cetyl Myristokeate 27 mg, cynk (tlenek cynku)5 mg, mangan (glukonian manganu) 1 mg, miedź (tlenek miedzi) 500 µg.

 

Produkty STARLIFE wytwarzane są w USA u producenta, który spełnia najwyższe normy jakości certyfikowane jako GMP - Good Manufacturing Pracitices. Certyfikat GMP posiada również firma, która zajmuje się konfekcjonowaniem produktów. Cały proces podlega najwyższemu stopniu kontroli, który odpowiada rygorystycznym normom farmaceutycznym.

 

Uwaga: data minimalnej trwałości 02/06/2018

24 innych produktów w tej samej kategorii