CORAL CALCIUM A60 Zobacz większe

CORAL CALCIUM A60

SL1852

wspiera zdrowe funkcjonowanie kości

Więcej szczegółów

106,00 zł brutto

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Wyjątkowa kombinacja najlepiej wchłaniającego się wapnia z mikroelementami.

 

Substancje składowe pomagają:

·         utrzymywać wapń w ciele na optymalnym poziomie

·         wspierać budowę kości

·         poprawiać syntezę białek w mięśniach szkieletowych (strukturę mięśni)

·         regulować środowisko pH na poziomie komórkowym

·         wspierać funkcje serca

 

Badania naukowe dowodzą, że wiele chorób wywoływanych jest przez niedobór wapnia.

Wapń jest potrzebny nie tylko dla utrzymania kości i zębów, ale także związany jest z setkami podstawowych funkcji ciała. Jeśli ciało ma niedobór wapnia to bierze go z kości, przez co może dochodzić do ich odwapnienia!

 

Jedną z najważniejszych funkcji wapnia jest neutralizowanie kwasowości i pomoc w osiągnięciu fizjologicznej równowagi pH w ciele. Umiarkowane alkaliczne środowisko jest podstawowe dla  życia, zdrowia, wzrostu i witalności.

 

Wapń ma ponadto duże znaczenie w krzepliwości krwi oraz w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi. Bierze udział w przenoszeniu sygnałów między komórkami nerwowymi, moduluje metabolizm energetyczny i w ten sposób przyczynia się do kontroli masy ciała.

 

Badania wykazały, że naturalny morski wapń koralowy jest lepiej przyswajalny i lepiej wykorzystywany przez ludzkie ciało niż wszystkie inne produkty zawierające wapń. Jego wchłanialność (dostępność biologiczna) jest większa niż 98%!

 

CORAL CALCIUM STAR jest wyjątkową kombinacją bardzo dobrze wchłanianego wapnia z potrzebną dawką magnezu oraz witaminy D i C.

 

 

Stosowanie: 1 kapsułka 2× dziennie.

 

Skład (2 kapsułek): wapno koralowe 1.000 mg (zawiera 370 mg wapnia - 46% RWS*), mąka ryżowa, żelatyna, stearynian magnezu (substancja przeciwzbrylająca), magnez (cytrynian magnezu- potasu) 56 mg (15% RWS*), witamina C (kwas L- askorbinowy) 5 mg (5,3% RWS*) witamina D (cholekalcyferol) 10 µg (200 % RWS*)

*RWS= Referencyjna Wartość Spożycia

 

Uwaga: Nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących

Produkty STARLIFE wytwarzane są w USA u producenta, który spełnia najwyższe normy jakości certyfikowane jako GMP - Good Manufacturing Pracitices. Certyfikat GMP posiada również firma, która zajmuje się konfekcjonowaniem produktów. Cały proces podlega najwyższemu stopniu kontroli, który odpowiada rygorystycznym normom farmaceutycznym.

 

Uwaga: data minimalnej trwałości 27/07/2018

23 innych produktów w tej samej kategorii

Promocje

Aktualnie brak promocji.