SILICA STAR A60 Zobacz większe

SILICA STAR A60

SL7240

wspomaga metabolizm kolagenu i elastyny.

Więcej szczegółów

99,00 zł brutto

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Silica Star

Suplement do budowy włókien.

Substancje składowe pomagają:

  • zapobiegać osteoporozie,
  • przy łamliwości kości, paznokci i włosów,
  • zwiększyć elastyczność skóry,
  • zapobiegać powstawaniu zmarszczek.

Ekstrakt z skrzypu polnego zawiera kwas krzemowy (koloidalny tlenek krzemu), który skutecznie pomaga wspierać odkładanie wapnia w tkankach. Krzem w tej optymalnie wchłanianej formie jest odpowiednim suplementem do budowania struktur włókien kolagenowych i elastynowych , do budowy kości, chrząstek, stawów, zębów, włosów i paznokci, zwiększa wytrzymałość i elastyczność ścięgien, skóry i narządów wewnętrznych.

Wraz z wiekiem zmniejsza się ilość krzemu w organizmie, czego objawem jest pogorszenie stanu cery, która staje się mniej sprężysta, bardziej sucha i pomarszczona, a włosy i paznokcie są łamliwe i rozdwajają się.  

Dzięki uzupełnieniu tej optymalnej formy organicznego krzemu dochodzi do znaczącej poprawy stanu włosów, paznokci i skóry. Skrzyp chroni nerki, wspiera ich czynność wydalniczą i przyczynia się ograniczenia tworzenia kamieni nerkowych i moczowych.

Wspiera funkcje nerek, produkcję i oddawanie moczu, pomaga usuwać szkodliwe metabolity z organizmu.

Działa korzystnie na ściany naczyń i przyspiesza ich regenerację.

Stosowanie: 1 kapsułka 2× dziennie.

Składniki: (2 kapsułek): Skrzyp polny (pęd) 880 mg (w tym 7%krzemu, ekstrakt); żelatyna; brązowa mączka ryżowa, substancja przeciwzbrylająca - sole magnezowe kwasów tłuszczowych. Kapsułka żelatynowa.

Uwaga: Nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących.

Produkty STARLIFE wytwarzane są w USA u producenta, który spełnia najwyższe normy jakości certyfikowane jako GMP - Good Manufacturing Pracitices. Certyfikat GMP posiada również firma, która zajmuje się konfekcjonowaniem produktów. Cały proces podlega najwyższemu stopniu kontroli, który odpowiada rygorystycznym normom farmaceutycznym.

 

Uwaga: data minimalnej trwałości 25/06/2018

30 innych produktów w tej samej kategorii

Promocje