BRAVERAN A8 - AFL PL* Zobacz większe

BRAVERAN A8 - AFL PL*

LEKAFBRAV01K*

Pomaga wywołać i wzmocnić erekcję, sprzyja utrzymaniu sprawności seksualnej, wywiera korzystny wpływ na libido.

Więcej szczegółów

29,99 zł brutto

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Braveran - staje na wysokości zadania

 

Silna erekcja – co to? Współcześnie jedno z najczęściej poruszanych zagadnień, a jednocześnie jednoznaczny atrybut męskości. W dzisiejszych czasach, gdy życie dostarcza nam wielu mocnych bodźców w postaci zawrotnego tempa, stresu i adrenaliny, coraz większe wyzwania stawiamy także naszym doznaniom seksualnym. Dlatego mężczyźni częstokroć szukają sposobu: jak wzmocnić erekcję. Braveran to tabletki dla mężczyzn, których składniki wpływają na potencję. To właśnie suplement diety Braveran jako jedyny zawiera taką dawkę substancji korzystnie wpływających na sprawność seksualną.* Dzięki temu zawarte w nim składniki ułatwiają wywołanie i wzmocnienie erekcji.

Dlaczego seks jest ważny? Satysfakcja seksualna fundamentuje związek do tego stopnia, że częstokroć samo osiągnięcie orgazmu u kobiety i erekcji u mężczyzny identyfikowane jest jako warunek i podstawa miłości. Powszechnie znane jest także przekonanie, że częste stosunki poza doznaniami czysto emocjonalnymi wpływają na nas prozdrowotnie: lepiej śpimy, jesteśmy odprężeni, wyglądamy młodziej, poprawia się koloryt naszej skóry i mamy więcej energii w wykonywaniu codziennej pracy. Dlatego wielu mężczyznom pomagamy w walce o ich satysfakcję seksualną i podpowiadamy jak wzmocnić erekcję.

Braveran to suplement diety dostępny dla każdego, kto ceni jakość swojego życia intymnego i intensywność doznań. Braveran jako jedyny posiada taką dawkę substancji korzystnie wpływających na sprawność seksualną.

Składniki

4 tabletki

Wyciąg z korzenia maca (co odpowiada 660 mg korzenia)

165 mg

Wyciąg owoców buzdyganka ziemnego (co odpowiada 500 mg owoców)

50 mg

Wyciąg z korzenia żeń-szenia (co odpowiada 500mg korzenia)

71,44 mg

Wyciąg z kwiatu krokusa uprawnego (szafran)

40 mg

L-arginina

2400 mg

Cynk

15 mg (150%)*

Selen

90 µg (164%)*

Witamina E

24 mg ekwiwalentu alfa-tokoferolu (200%)*

*% Referencyjnej wartości spożycia

Sposób użycia:

Dorośli: 4 tabletki jednorazowo, nie częściej niż raz na dobę. Tabletki należy popić wodą. Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennego spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla zdrowia ważna jest zróżnicowana dieta oraz zdrowy tryb życia.


Opakowanie: 8 tabletek

1 innych produktów w tej samej kategorii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Zobacz nasze Aukcje