WĘGIEL CARBO ACTIV VITA 150MG (A20) AFLOFARM Zobacz większe

WĘGIEL CARBO ACTIV VITA 150MG (A20) AFLOFARM

LEKAFCAR01K

8,29 zł brutto

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Aflofarm

CARBO ACTIV VITA

węgiel aktywny, suplement diety

 

Węgiel aktyny, nazywany również węglem aktywowanym lub węglem leczniczym jest jednym z najbardziej przystępnych i bezpiecznych sposobów walki z biegunką. Węgiel aktywny podany doustnie pokrywa śluzówkę przewodu pokarmowego warstwą ochronną. Nie wchłania się jednak z przewodu pokarmowego, lecz wydalany jest z kałem.

Węgiel aktywny charakteryzuje się dużą zdolnością adsorpcji – z łatwością wiąże się z innymi substancjami. Może zatem wiązać się z bakteriami chorobotwórczymi, toksynami, białkami, gazami jelitowymi, a także z niektórymi lekami. Nie absorbuje alkoholi, metali ciężkich, rozpuszczalników oraz substancji żrących, więc nie należy stosować go jako odtrutki na te substancje.

Składnik

1 kapsułka

Węgiel aktywny

150 mg

 

Opakowanie: 20 kapsułek

 

Uwaga:

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Należy pamiętać o zrównoważonym sposobie żywienia i zdrowym trybie życia. Produkt przeznaczony jest dla osób dorosłych i dzieci powyżej 12 roku życia

Składniki: Węgiel aktywny. Składniki kapsułki: żelatyna, barwniki: tlenki i wodorotlenki żelaza, dwutlenek tytanu, indygotyna.

Produkty powiązane

    19 innych produktów w tej samej kategorii

    Trawienie

    Zobacz nasze Aukcje