WĘGIEL CARBO ACTIV VITA 150MG (A20) AFLOFARM Zobacz większe

WĘGIEL CARBO ACTIV VITA 150MG (A20) AFLOFARM

LEKAFCAR01K

8,29 zł brutto

Produkt dostępny

Aflofarm

CARBO ACTIV VITA

węgiel aktywny, suplement diety

 

Węgiel aktyny, nazywany również węglem aktywowanym lub węglem leczniczym jest jednym z najbardziej przystępnych i bezpiecznych sposobów walki z biegunką. Węgiel aktywny podany doustnie pokrywa śluzówkę przewodu pokarmowego warstwą ochronną. Nie wchłania się jednak z przewodu pokarmowego, lecz wydalany jest z kałem.

Węgiel aktywny charakteryzuje się dużą zdolnością adsorpcji – z łatwością wiąże się z innymi substancjami. Może zatem wiązać się z bakteriami chorobotwórczymi, toksynami, białkami, gazami jelitowymi, a także z niektórymi lekami. Nie absorbuje alkoholi, metali ciężkich, rozpuszczalników oraz substancji żrących, więc nie należy stosować go jako odtrutki na te substancje.

Składnik

1 kapsułka

Węgiel aktywny

150 mg

 

Opakowanie: 20 kapsułek

 

Uwaga:

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Należy pamiętać o zrównoważonym sposobie żywienia i zdrowym trybie życia. Produkt przeznaczony jest dla osób dorosłych i dzieci powyżej 12 roku życia

Składniki: Węgiel aktywny. Składniki kapsułki: żelatyna, barwniki: tlenki i wodorotlenki żelaza, dwutlenek tytanu, indygotyna.

Produkty powiązane

19 innych produktów w tej samej kategorii

Trawienie

Zobacz nasze Aukcje