WĘGIEL AKTYWOWANY A15 ACTUS PHARMA Zobacz większe

WĘGIEL AKTYWOWANY A15 ACTUS PHARMA

AP0006

7,15 zł brutto

Produkt dostępny

Actus Pharma

WĘGIEL AKTYWOWANY

suplement diety

 

Węgiel aktywowany, nazywany również węglem aktywnym lub węglem leczniczym jest jednym z najbardziej przystępnych i bezpiecznych sposobów walki z biegunką. Węgiel aktywny podany doustnie pokrywa śluzówkę przewodu pokarmowego warstwą ochronną. Nie wchłania się jednak z przewodu pokarmowego, lecz wydalany jest z kałem.

Węgiel aktywny charakteryzuje się dużą zdolnością adsorpcji – z łatwością wiąże się z innymi substancjami. Może zatem wiązać się z bakteriami chorobotwórczymi, toksynami, białkami, gazami jelitowymi, a także z niektórymi lekami. Nie absorbuje alkoholi, metali ciężkich, rozpuszczalników oraz substancji żrących, więc nie należy stosować go jako odtrutki na te substancje.

Suplement diety Aktywowany Węgiel zawiera węgiel aktywowany oraz ekstrakt z liści mięty, która posiada właściwości wiatropędne i rozkurczające.

Ekstrakt z liści mięty pieprzowej przyczynia się do utrzymania prawidłowych funkcji trawiennych oraz wspomaga pracę żołądka i jelit.

Składnik

1 kapsułka

Węgiel aktywowany

150 mg

Ekstrakt z liści mięty pieprzowej

10 mg

 

Opakowanie: 15 kapsułek

 

Uwaga:

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Należy pamiętać o zrównoważonym sposobie żywienia i zdrowym trybie życia. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią, oraz osób z alergią bądź nietolerancją na którykolwiek ze składników.

Składniki: węgiel aktywowany, żelatyna, skrobia kukurydziana, maltodekstryna, ekstrakt z liści mięty pieprzowej (Mentha piperita), barwniki (tlenki i wodorotlenki żelaza, dwutlenek tytanu), substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu).


Produkty powiązane

19 innych produktów w tej samej kategorii

Trawienie

Zobacz nasze Aukcje