KANADADYJSKI BIOLIFTING 30+ KREM NA DZIEŃ 50ML Zobacz większe

KANADADYJSKI BIOLIFTING 30+ KREM NA DZIEŃ 50ML

FAR9758

24,00 zł brutto

Ten produkt nie występuje już w magazynie
Kanadyjski BioLifting 30+ CZARNY ŚWIERK


bio-krem nawilżająco-liftingujący na dzień 50ml


Polecany dla skóry z pierwszymi objawami starzenia, wymagającej nawilżenia, wygładzenia i ochrony przed wpływem niekorzystnych czynników zewnętrznych.


Piękno to nie tylko świadomy wybór tego, co dobre dla Ciebie i Twojej urody, ale także dobre dla środowiska i etyczne dla naszej planety.


Kora jest dla drzewa tym samym czym dla człowieka skóra, stanowi barierę przed niekorzystnym wpływem środowiska, pełna antyoksydantów jest w stanie chronić wnętrze rośliny.


Co ekstrakty z kory drzew dają Twojej skórze?


 • odczuwalne zwiększenie nawilżenia skóry,

 • poprawa napięcia i jędrności,

 • widoczne wygładzenie i spłycenie zmarszczek,

 • opóźnienie pierwszych oznak starzenia się skóry.


Kanada, ekologiczny raj lasów borealnych, to naturalne bogactwo kory drzewnej, przez wiele lat traktowanej jako odpad. Pozyskiwane z kory drzew ekstrakty to źródło cennych i skutecznych składników aktywnych, które stały się podstawą do stworzenia przeciwstarzeniowych bio - kosmetyków do pielęgnacji twarzy.


Poznaj sekret kanadyjskich lasów borealnych, moc ekstraktów z kory drzew zamkniętą w innowacyjnych recepturach.


Bio – receptura, czyli dostarcz swojej skórze tego, czego najbardziej potrzebuje:


 • ekstrakt z kory czarnego świerka bogaty w trans – resweratrol, pomaga chronić skórę przed i opóźnia pojawienie się oznak starzenia,

 • fito kolagen kompleks aktywnych składników roślinnych, zapewnia odczuwalne nawilżenie i widoczne poprawienie struktury skóry.


Wartości, jakie przyświecały specjalistom LKN FARMONA przy tworzeniu linii Kanadyjski BioLifting:


NATURALNOŚĆ – formuły złożone w min. 90% ze składników pochodzenia naturalnego. Pozostałe składniki poprawiają funkcjonalność i bezpieczeństwo stosowania.


TRANSPARENTNOŚĆ – nie uznajemy kompromisów, niczego nie ukrywamy, a obietnice które składamy mają swoje potwierdzenie w rzeczywistości.


ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ – ukłon w stronę Natury. Czerpiemy z jej źródeł to, co najlepsze, ale jednocześnie dbamy o jej zasoby, stosując ekstrakty z kory drzew, pozyskiwane w ramach gospodarki cyrkularnej.


Przytul się do drzewa każdego poranka, czyli jak stosować nasz bio- krem: wystarczy byś codziennie rano naniosła niewielką ilość kremu na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Nie zapominaj również o okolicy oczu. Dla kompleksowej pielęgnacji i jeszcze lepszych efektów stosuj bio - krem wygładzająco - odmładzający na noc.
Produkty powiązane

  20 innych produktów w tej samej kategorii

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  Twarz

  Zobacz nasze Aukcje