KANADADYJSKI BIOLIFTING 40+ KREM NA DZIEŃ 50ML Zobacz większe

KANADADYJSKI BIOLIFTING 40+ KREM NA DZIEŃ 50ML

FAR9772

24,00 zł brutto

Ostatnie egzemplarze!

Produkt dostępny

Kanadyjski BioLifting 40+ ŻÓŁTA BRZOZA

bio-krem przeciwzmarszczkowo-liftingujący na dzień 50ml

Polecany dla skóry dojrzałej, wymagającej regeneracji, z utrwalonymi zmarszczkami mimicznymi, utratą jędrności i elastyczności.

Piękno to nie tylko świadomy wybór tego, co dobre dla Ciebie i Twojej urody, ale także dobre dla środowiska i etyczne dla naszej planety.

Kora jest dla drzewa tym samym czym dla człowieka skóra, stanowi barierę przed niekorzystnym wpływem środowiska, pełna antyoksydantów jest w stanie chronić wnętrze rośliny.

Co ekstrakty z kory drzew dają Twojej skórze?

  • poprawienie jędrności, elastyczności i sprężystości skóry,

  • widoczne wygładzenie i spłycenie utrwalonych zmarszczek mimicznych,

  • intensywne nawilżenie,

  • odczuwalny efekt liftingu.

Kanada, ekologiczny raj lasów borealnych, to naturalne bogactwo kory drzewnej, przez wiele lat traktowanej jako odpad. Pozyskiwane z kory drzew ekstrakty to źródło cennych i skutecznych składników aktywnych, które stały się podstawą do stworzenia przeciwstarzeniowych bio - kosmetyków do pielęgnacji twarzy.

Poznaj sekret kanadyjskich lasów borealnych, moc ekstraktów z kory drzew zamkniętą w innowacyjnych recepturach.

Bio – receptura, czyli dostarcz swojej skórze tego, czego najbardziej potrzebuje:

  • ekstrakt z kory żółtej brzozy bogaty w betulinę i lupeol,pobudza syntezę kolagenu i elastyny,wspomaga regenerację skóry i zmniejsza widoczne efekty starzenia

  • fito retinol – wzmacnia włókna podporowe, przyspiesza odnowę skóry, poprawia jej strukturę i przywraca młody wygląd.

Wartości, jakie przyświecały specjalistom LKN FARMONA przy tworzeniu linii Kanadyjski BioLifting:

NATURALNOŚĆ – formuły złożone w min. 90% ze składników pochodzenia naturalnego. Pozostałe składniki poprawiają funkcjonalność i bezpieczeństwo stosowania.

TRANSPARENTNOŚĆ – nie uznajemy kompromisów, niczego nie ukrywamy, a obietnice które składamy mają swoje potwierdzenie w rzeczywistości.

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ – ukłon w stronę Natury. Czerpiemy z jej źródeł to, co najlepsze, ale jednocześnie dbamy o jej zasoby, stosując ekstrakty z kory drzew, pozyskiwane w ramach gospodarki cyrkularnej.

Przytul się do drzewa każdego poranka, czyli jak stosować nasz bio - krem: wystarczy byś codziennie rano naniosła niewielką ilość kremu na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Nie zapominaj również o okolicy oczu. Dla kompleksowej pielęgnacji i jeszcze lepszych efektów stosuj bio - krem odmładzająco - modelujący na noc.

Produkty powiązane

20 innych produktów w tej samej kategorii

Twarz

Zobacz nasze Aukcje