KANADADYJSKI BIOLIFTING 50+ KREM NA DZIEŃ 50ML Zobacz większe

KANADADYJSKI BIOLIFTING 50+ KREM NA DZIEŃ 50ML

FAR9796

24,00 zł brutto

Ten produkt nie występuje już w magazynie


Kanadyjski BioLifting 50+ CZERWONY KLON


bio-krem ujędrniająco-liftingujący na dzień 50ml


Polecany dla skóry dojrzałej, wymagającej rewitalizacji, widocznego odmłodzenia, zagęszczenia i liftingu.


Piękno to nie tylko świadomy wybór tego, co dobre dla Ciebie i Twojej urody, ale także dobre dla środowiska i etyczne dla naszej planety.


Kora jest dla drzewa tym samym czym dla człowieka skóra, stanowi barierę przed niekorzystnym wpływem środowiska, pełna antyoksydantów jest w stanie chronić wnętrze rośliny.


Co ekstrakty z kory drzew dają Twojej skórze?


 • poprawienie jędrności, elastyczności i sprężystości skóry,

 • widoczne wygładzenie i spłycenie utrwalonych zmarszczek mimicznych,

 • intensywne nawilżenie,

 • odczuwalny efekt liftingu.


Kanada, ekologiczny raj lasów borealnych, to naturalne bogactwo kory drzewnej, przez wiele lat traktowanej jako odpad. Pozyskiwane z kory drzew ekstrakty to źródło cennych i skutecznych składników aktywnych, które stały się podstawą do stworzenia przeciwstarzeniowych bio - kosmetyków do pielęgnacji twarzy.


Poznaj sekret kanadyjskich lasów borealnych, moc ekstraktów z kory drzew zamkniętą w innowacyjnych recepturach.


Bio – receptura, czyli dostarcz swojej skórze tego, czego najbardziej potrzebuje:


 • ekstrakt z kory czerwonego klonu bogaty w polifenole, wzmacnia i kondycjonuje skórę, stymuluje produkcję kolagenu i elastyny,

 • iFito botoks roślinny, nieinwazyjny składnik o silnie liftingującym działaniu, zapewnia efekt wygładzenia powierzchni skóry i zmniejszenia widoczności zmarszczek.


Wartości, jakie przyświecały specjalistom LKN FARMONA przy tworzeniu linii Kanadyjski BioLifting:


NATURALNOŚĆ – formuły złożone w min. 90% ze składników pochodzenia naturalnego. Pozostałe składniki poprawiają funkcjonalność i bezpieczeństwo stosowania.


TRANSPARENTNOŚĆ – nie uznajemy kompromisów, niczego nie ukrywamy, a obietnice które składamy mają swoje potwierdzenie w rzeczywistości.


ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ – ukłon w stronę Natury. Czerpiemy z jej źródeł to, co najlepsze, ale jednocześnie dbamy o jej zasoby, stosując ekstrakty z kory drzew, pozyskiwane w ramach gospodarki cyrkularnej.


Przytul się do drzewa każdego poranka, czyli jak stosować nasz bio - krem: wystarczy byś codziennie rano naniosła niewielką ilość kremu na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Nie zapominaj również o okolicy oczu. Dla kompleksowej pielęgnacji i jeszcze lepszych efektów stosuj bio - krem regenerująco – odbudowujący na noc.


Produkty powiązane

  20 innych produktów w tej samej kategorii

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  Twarz

  Zobacz nasze Aukcje