Czym jest i jak osiągnąć orgazm sutkowy?

Coraz większa świadomość własnej seksualności i potrzeba odkrywania swojego ciała sprawia, że wiele kobiet poszukuje nowych sposobów na dostarczenie sobie przyjemności. Korzystanie z gadżetów czy lubrykantów stało się już normą. Nadal jednak wiele osób nie zdaje sobie sprawy z technik, które pozwalają na osiągnięcie orgazmu i zwiększają przyjemność z zabawy. Jedną z tych jest orgazm sutkowy, który dla wielu kobiet może być niezwykle przyjemny, a przy tym stosując odpowiednie techniki można łatwo takowy osiągnąć. Prezentujemy czym jest i w jaki sposób osiągnąć orgazm sutkowy.

Czym jest orgazm sutkowy?

Orgazm sutkowy to jeden z rodzajów orgazmów, które mogą wystąpić u kobiety na skutek odpowiedniej stymulacji. Samo doprowadzenie do tego rodzaju orgazmu mimo, że przyjemne to nie zawsze jest możliwe i wymaga dużego wysiłku od partnera. Przede wszystkim nie każda kobieta posiada odpowiednio czuły obszar wokół sutków. Za sprawą tego nie zawsze będzie możliwa odpowiednia reakcja na stymulację. Największą szansę na osiągnięcie orgazmu sutkowego mają kobiety karmiące piersią. W tym okresie bowiem sieć połączeń nerwowych jest aktywniejsza i w związku z tym rośnie wrażliwość piersi. Również w różnych fazach cyklu menstruacyjnego może zwiększać się wrażliwość piersi. Warto zatem próbować pieszczot w różnym czasie, aby odkryć ten okres, gdy osiągnięcie orgazmu sutkowego faktycznie będzie możliwe.

W jaki sposób wywołać orgazm sutkowy?

Doprowadzenie partnerki do orgazmu sutkowego mimo, że wymaga pewnego wysiłku to może być świetnym sposobem współżycia. Ciężko o określenie jednej metody doprowadzenia do orgazmu, gdyż każda kobieta jest inna i w inny sposób reaguje na dotyk. Technikami mogącymi pomóc w osiągnięciu orgazmu sutkowego mogą być:

  • Masaż piersi – wiele kobiet jest w stanie osiągnąć orgazm sutkowy poprzez umiejętnie wykonany masaż piersi. Najlepiej masaż wykonywać kolistymi ruchami. Dla wzmocnienia efektu można wykorzystać dedykowane żele do masażu lub żele intymne. Pozwoli to na zwiększenie doznań i przyjemności płynącej z dotyku.
  • Pocałunki – inną z technik może być oralna stymulacja piersi. Ssanie sutków czy pocałunki połączone z dotykiem pozwalają na osiągnięcie doskonałych efektów. Odpowiednio wykonane są w stanie doprowadzić kobietę do orgazmu i sprawić jej przyjemność.
  • Stymulacja przedmiotami – przy stymulacji sutków można także wykorzystać piórka, wibratory czy kostki lodu. Dodatkowe akcesoria mogą wzmocnić odczuwane doznania i wywołać jeszcze większe podniecenie.

Orgazm sutkowy wymaga odpowiedniego dostosowania pieszczot

Starając się doprowadzić kobietę do orgazmu sutkowego kluczowe znaczenie ma dokładna obserwacja reakcji. Nie zawsze przedstawione techniki przyniosą zamierzone efekty. Bardzo ważne jest tym samym stopniowanie pieszczot i dobieranie tych, na które partnerka reaguje w najbardziej intensywny sposób. Gwarantuje to przyjemność dla obu stron. Lepsze odkrycie ciała poprawia dopasowanie obu osób i pozwala cieszyć się ze współżycia.

Należy również pamiętać, że nie u każdej kobiety możliwe będzie osiągnięcie orgazmu sutkowego. W takiej sytuacji najlepiej zdecydować się na inne rodzaje pieszczot, które sprawią przyjemność. Zwracanie uwagi na potrzeby partnerki przynosi najlepsze rezultaty i pozwala wspólnie osiągnąć przyjemność ze współżycia.

Podsumowanie

Jak łatwo zauważyć orgazm sutkowy jest wyjątkowym sposobem na sprawienie przyjemności i może być świetnym rozwiązaniem w ramach gry wstępnej lub w trakcie zabawy. Stanowi doskonały sposób na urozmaicenie współżycia i wprowadzenie nowych elementów. Możliwość osiągnięcia satysfakcji przez obu partnerów sprawia, że orgazm sutkowy to jedna z tych technik, którymi warto się zainteresować i wypróbować w swojej sytuacji. Przy odrobinie praktyki może stać się kluczowym elementem podczas stosunku. Gdy natomiast kobieta nie jest w stanie osiągnąć orgazmu sutkowego to najlepiej zdecydować się na inne formy stymulacji, które sprawią przyjemność. Zrozumienie potrzeb drugiej osoby jest kluczowe dla osiągnięcia maksymalnej satysfakcji ze stosunku.